Nazwa i adres szkoły, skład drużyny

liczba punktów

ilość drużyn

1.

I LO im. S. Goszczyńskiego, pl. Krasińskiego 1, 34-400 Nowy Targ
Katarzyna Cyrwus, Dorota Ciężobka, Angelika Blacharczyk

91

8

2.

Niepubliczne Gimnazjum, Przybysławice 152, 33-273 Marcinkowice
Martyna Sieniatycka, Szymon Gorla, Bartosz Ropski

90

8

3.

Zespół Szkół Ogólnokształcących, I LO i Gimnazjum im. O. Balzera, ul. Słoneczna 1, 34-500 Zakopane
Paula Karpiel, Igor Schwenk, Patryk Tomala

88

8

4.

Zespół Szkół Technicznych im.St. Staszica, ul. Wojska Polskiego 9, Nowy Targ
Grzegorz Czerwiński, Piotr Moś, Maciej Wach

83

8

4.

Zespół Szkół Nr.1 im. Wł. Orkana, Pl. Słowackiego 13, 34-400 Nowy Targ
Katarzyna Komperda, Monika Czerwińska, Natalia Szewczyk

83

7

6.

Zespół Szkół Nr.3 im. Św. Jadwigi Królowej, ul. Ludźmierska 32, 34-400 Nowy Targ
Paulina Fic, Michał Bierówka, Michał Starczowski

76

8

7.

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Kowaniec 125, 34-400 Nowy Targ
Tomasz Pępek, Grzegorz Guziak, Marek Broźny

73

6

8.

Gimnazjum nr 1, pl. Słowackiego 14, 34-400 Nowy Targ
Mariusz Jelonek, Kamil Burdyn, Yerool Myagmargarig (Yoko Miga)

72

6

9.

Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących STO, ul. Kasprusie 35a, 34-500 Zakopane
Łukasz Tylka, Marek Martynowicz, Tomasz Woźniak

70

5

10.

Zespół Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego 81, 34-600 Limanowa
Artur Mąka, Rafał Janiczek, Krzysztof Mrożek

66

7

10.

Zespół Szkół Ogólnokształcących, Liceum Ogólnokształcące, 34-483 Lipnica Wielka 523
Janusz Machajda, Dominik Jasica, Aneta Styruła

66

8

10.

Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej, 34-451 Tylmanowa
Agnieszka Mastalerz, Aneta Tworek, Sławomir Polczyk

66

8

13.

Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte, ul. Podhalańska 3, 34-480 Jabłonka
Albert Obrochta, Wojciech Wykręt, Damian Gwiżdż

64

8

14.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Cichem, 34-407 Ciche
Krystyna Stekała, Jakub Ścisłowicz, Piotr Zatłoka

61

8

15.

Gimnazjum nr 2 w Ludźmierzu, ul. Jana Pawła II 116, 34-471 Ludźmierz
Barbara Kwak, Krystian Kostosz, Beata Cebulska

60

7

16.

Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej, Klikuszowa 240, 34-404 Klikuszowa
Renata Chudoba, Maciej Madeja, Anna Skotnicka

59

7

17.

Zespół Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego, ul. Krupówki 8, 34-500 Zakopane
Jan Komperda, Hubert Możdżeń, Kamil Lassak

57

8

18.

Gimnazjum nr 1, Krempachy, ul. Kamieniec 46, 34-433 Nowa Biała
Justyna Janos, Dominika Kałafut, Alicja Zoń

55

6

19.

Zespół Szkół Rolniczych, ul. Kokoszków 71, 34-400 Nowy Targ
Łukasz Klamerus, Artur Stołowski, Konrad Waksmundzki

54

6

20.

Zespół Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie, ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
Angelika Łaś, Danuta Gut, Agnieszka Głowacz

52

2

Max. ilość punktów: 115

Statystyki strony

  • Liczba odsłon:127,931
  • Liczba wejść:9,005