lp.

Nazwa i adres szkoły, skład drużyny

liczba punktów

1

I LO im. S. Goszczyńskiego, pl. Krasińskiego 1, 34-400 Nowy Targ

Anna Mróz, Paulina Salamon, Alicja Zoń

137

2

LO przy ZSO im. O. Balzera, ul. Słoneczna 1, 34-500 Zakopane

Izabela Krupa, Maria Pawlikowska, Jan Strama

135

3

Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki, pl. Słowackiego 14, 34-400 Nowy Targ

Magdalena Grzybacz, Aleksandra Słowik, Aleksandra Misiura

119

4

Gimnazjum nr 3 w Klikuszowej, Klikuszowa 240, 34-404 Klikuszowa

Sylwia Skotnicka, Magdalena Jaróg, Mikołaj Głodziak

115

5

Zespół Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego, ul. Krupówki 8, 34-500 Zakopane

Patryk Gutmann, Maciej Sowa, Andrzej Bienias

112

6

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. Kościuszki 11, 34-530 Bukowina Tatrzańska

Elżbieta Bafia, Elżbieta Orłowska, Klara Szyszka

110

7

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Kowaniec 125, 34-400 Nowy Targ

Dominik Maciaszek, Justyna Świder, Emilia Wylęgała

109

8

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II LO, ul. Ludźmierska 32, 34-400 Nowy Targ

Martyna Czaja, Anna Jabłońska, Adam Kolusz

101

9

Gimnazjum nr 2 w Ludźmierzu, ul. Jana Pawła II 116, 34-471 Ludźmierz

Aleksandra Jachymiak, Justyna Komperda, Karol Pelczarski

98

10

Gimnazjum nr 1, Krempachy, ul. Kamieniec 46, 34-433 Nowa Biała

Weronika Półtorak, Marcelina Haraniec, Paweł Pietraszek

95

11

Zespół Szkół Technicznych i Placówek, ul. Wojska Polskiego 9, Nowy Targ

Michał Mrożek, Adam Szczerba, Sebastian Ponicki

93

12

Gimnazjum przy ZSO im. O. Balzera, ul. Słoneczna 1, 34-500 Zakopane

Dagmara Pryczek, Ewelina Orawiec, Zuzanna Kurek

92

13

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej, ul. Szkolna 1, 34-432 Łopuszna

Iwona Kuchta, Zuzanna Zarębczan, Wiktoria Krawczyk

88

14

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie

Norbert Dzielski, Szymon Siuty, Szymon Waksmundzki

71

15

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, ul. Kokoszków 71, 34-400 Nowy Targ

Agnieszka Majchrzak, Dariusz Pałasz, Piotr Żelazko

68

16

Zespół Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie, ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin

Arkadiusz Dorula, Bartłomiej Dorula, Tomasz Polak

68

17

Zespół Szkół w Lipnicy Małej, Gimnazjum, 34-482 Lipnica Mała 512

Faustyna Gwiżdż, Angelika Kostyra, Maciej Śmiech

66

18

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej, Liceum Ogólnokształcące, 34-483 Lipnica Wielka 523

Wojciech Stehura, Kamil Omylek, Grzegorz Żurek

64

Gratulujemy wszystkim laureatom i bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły nasz konkurs.

Nasi sponsorzy:

Osoby oraz instytucje, które wsparły konkurs:

  • Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu i pani dyrektor mgr Maria Kopeć, które gościło konkurs po raz pierwszy
    http://www.goszczynski.nowytarg.pl/
  • Szkoła Języków Obcych LANGUAGEHOUSE i jej dyrektor pan Łukasz Abramek

Komisja naukowa:

Małgorzata Abramek
Justyna Kopeć
Katarzyna Hosiawa
Anna Górz
Kinga Szpuler

Do zobaczenia za rok!

Statystyki strony

  • Liczba odsłon:127,925
  • Liczba wejść:9,005